Mix pro chlapy ve FitBoxu Kladno

Sportovní centrum v Kladně FitBox Kladno

Hodina mix pro chlapy je vyplněna opravdu "mixem" všeho možného :-) Vyzkoušíš si prvky Kick-boxu, jiu-jitsu, posilování s vlastní vahou těla, posilování s činkami, balanční pomůcky, tabatu, ale i velmi nestandardní cvičební praktiky, které by tě v životě nenapadly. Zjistíš, že to jen vypadá nemožně a přitom (když chceš) se dá vše zvládnout! Tvoje fyzické i psychické schopnosti se posunou kupředu, shodíš několik kilogramů a získáš fyzičku, o které se ti ani nesnilo!

Ve sportovním centru FitBox Kladno využíváme TRX a 20kg zátěžovou vestu!

Potkáš se například na hodině s týpkem (Petr Duchek-facebook profil ZDE), který dříve znal jen alkohol a počítač :-) Myslel si, že je takto spokojen, jen do té doby, než dorazil k nám do FitBoxu Kladno :-) Získal u nás sebevědomí a nechal nám tady na oplátku cca 30kg "špeků" :-) Je to tak! Zhubnul o 30kg, získal super fyzičku, pěknou postavu a jede dál... :-) 

Hodina mix pro chlapy v našem sportovním centru FitBox Kladno je vhodná úplně pro každého! Sám si zvolíš náročnost a počet opakování... Dokonce mezi nás občas dorazí slečny, které hledají opravdu "hustý" trénink.. Doraž mezi nás vyzkoušet nestandartní trénink na Kladně :-)

  • Pondělí od 17:00hod
  • Čtvrtek od 17:00hod

Online rezervace ZDE!

Kontakt

FitBox Kladno osobní tréninky
Dr. Vrbenského 33
Kladno
27201

775 05 88 78

maskot fitboxu kladno

Maskot FitBoxu Kladno ÁGNES

Fit Box Kladno

FitBox Kladno osobní tréninky