Pohyboví Šikulové

              ČTVRTEK od 17:00

Na hodinu je potřeba svého prcka přihlásit. Rezervace na hodinu je ZDE... nebo na úvodní stránce. Vpravo nahoře vytvořte registraci a pak už se jen přihlaste na vámi vybranou lekci. 
 

        Nahlásit se můžete případně i přes telefon či mail :-).                               Platí se jednotlivé lekce zvlášť.                    Cena - 90 kč/hod. Možnost 10ti vstupové permanentky za 810 kč.

Kroužek vznikl v rámci školního klubu při ZŠ ve Vinařicích, kde hlavním cílem bylo zaměřit se na pohybovou aktivitu dětí v předškolním věku.
Dnes už kroužek funguje i na Kladně, u nás ve Fit Domečku.

Zaměřujeme se na všeobecný rozvoj pohybu a pěstování sebedůvěry. Pro každé dítě je důležité mít zafixované základní a správné pohybové stereotypy. 
 
 
Hlavní náplní jsou základy gymnastiky, smysl pro rytmus, pohybové hry, překážkové dráhy, atd. Při cvičení využíváme různé pomůcky, např. měkké míče, umělé překážky, pěnové válce, stepy, bosu, padák a mnoho dalšího.
 
Kapacita jedné hodiny kroužku je 12 dětí. V tomto počtu je možné se šikulům věnovat individuálním způsobem, což má ve výsledku větší úspěch při zvládnutí základních pohybů.

Kroužek POHYBOVÍ ŠIKULOVÉ vede Bc. Jitka Komárková, která je učitelkou TV a studentkou navazujícího magisterského studia tělesné výchovy na FTVS.
 

Šikuly najdete také na facebooku ZDE...                    

Šikulové také mají svůj email : pohyb.sikulove@gmail.com

                 

Kontakt

FitBox Kladno osobní tréninky
Dr. Vrbenského 33
Kladno
27201

775 05 88 78

maskot fitboxu kladno

Maskot FitBoxu Kladno ÁGNES

Fit Box Kladno

FitBox Kladno osobní tréninky